Ogłoszenia – Nicea – 2015.02.08

Piąta Niedziela Zwykła

*Światowy Dzień Chorego – święto obchodzone corocznie 11 lutego, ustanowione przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku. Miało to miejsce w 75. rocznicę objawień fatimskich i w 11. rocznicę zamachu na życie świętego papieża.

* Dziś Msza w Cannes 15.30

* Dziś Bal Karnawałowy dla dzieci urządzany przez Szkołę Polską. Sala Św. Heleny. Godz. 15.00

*W przyszłą sobotę (14 lutego) Bal Karnawałowy dla dorosłych. Zapraszamy Rodaków, aby mogli godziwie i niedrogo spędzić wspólnie czas. 142 av. Californie – godz. 19,30.

* Wkrótce Wielki Post, który rozpoczniemy nałożeniem popiołu na nasze głowy. Popiół przygotowuje się z palm zeszłorocznych. Jeżeli macie palemki przynieście aby można je było spalić i uzyskać popiół do ceremonii Środy Popielcowej.

W sobotę Msza na Garibaldi o godz. 18.00

*Msza w Monaco – przyszła niedziela. GODZ. 15.30

* Czas kolędowy się zakończył, ale nigdy nie zakończy się czas aby poprosić o błogosławieństwo dla rodziny i poświęcenie mieszkania. Zawsze możemy o to zwrócić się do księdza.