Ogłoszenia – Nicea – 2015.01.11

* Dziś Msza w Cannes. Po Mszy kolęda, czyli błogosławieństwo domu i rodziny na rok 2015.

* Do Popielca jeszcze trochę czasu, ale już możemy zapowiedzieć, że w ostatnią sobotę przed Popielcem urządzamy wieczorek karnawałowy. Pan Bóg nam pozwolił, że wszystko się dobrze poukładało w organizowaniu; sala jest wolna i zespół muzyczny już przyjął nasze zamówienie. No i pan Marek z ekipą jest gotów do działania. Data; 14 lutego. (Walentynki)

* Amical des Polonais urządza Bal Noworoczny. Data; 31 stycznia, godz. 19.00. Wstęp; 60 (50) €, dzieci i młodzież 25 €. Kontakt; 04 93 29 16 66.

* Przyszła niedziela (18 stycznia) – Msza w Monaco. Uwaga zmiana godziny Mszy w kościele Św. Devoty. Msza będzie nie o 15.30 lecz o 18.00. Czym to jest podyktowane? Obchodzimy Dzień Emigranta. Na tą uroczystość zaprasza nas Emigrantów parafia monegaska. Polacy są wyróżnieni i mają swój wkład w liturgię. Poproszona jest Pani Ania ze skrzypcami i mały Rafałek z bębenkiem, Drugie Czytanie jest po polsku.
Jest też polska kolęda na ofiarowanie, polskie krakowiaczki poniosą dary ofiarne, kazanie też ma być częściowo po polsku.
Natomiast nie będzie poczęstunku, ze względu na późną porę. Z mojej strony zachęta do Was i prośba o przybycie. Módlmy się wspólnie za emigrantów i uchodźców.

* Planujemy WIECZOREK KOLĘD oraz przeźrocza Księdza Andrzeja z wyprawy w góry Tybetu. Przy kolędach, herbatce i ciastu stworzymy miłą, rodzinną atmosferę.
Data; Niedziela pierwszego lutego. Sala Św. Heleny. Godz. 16.00

* Bal karnawałowy urządzany przez dzieci i rodziców ze Szkoły Polskiej –
8 lutego (Niedziela) godz. 15.00. Sala Św. Heleny.

* Jasełka dzieci ze Szkoły Polskiej. Kościół Św. Teresy. 21 lutego godz. 15.00

* Chleb i inne pieczywo jest zawsze darem Bożym. Nie wypada wyrzucać do kosza. Podejmuję się zbierać od Was, aby przekazać królikom.