Ogłoszenia – Nicea – 2014.11.9

* Dziś Msza w Cannes – 15.30 i katecheza dla dzieci.
*W przyszłą niedziele Msza w Monaco.
* Przeniesiona będzie Msza na Garibaldi z niedzieli na sobotę-godz. 18.00 od początku grudnia.
*Jest Kalendarz Polsko-Francuski na rok 2015. (4 €)
*Pielgrzymka do Lourdes. Nasi parafianie ofiarowali Matce Bożej pielgrzymkę do Lourdes. Niech będzie to zachętą dla nas. Mogli oni – dlaczego nie ja. Ciekawi jesteście kto. Zobaczcie zdjęcia piękne zdjęcia na stronie parafialnej.
* Dzieci na katechezie na początku Mszy – Pani Danusia i Ania. Wspaniała inicjatywa, aby dzieci mogły skorzystać wiecej.
* Wtorek – Święto Niepodległości. Ten dzień przypomina nam wszystkich, którzy oddali życie za naszą wolność.
* Msza za dusze wypominane naszych krewnych i bliskich zmarłych, oraz tych co zginęli w obronie Ojczyzny – Garibaldi. Wtorek. 19.30 Zapraszam na Mszę i przypominam o naszym obowiązku wobec Zmarłych. Cóż możemy dać tym, którym tak wiele zawdzięczamy.
* Opłata za wypożyczanie kościoła w Villefranche. Zapłaciłem z Waszych składek 1200 €. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Wiem, że jest to niekiedy Wasz wdowi grosz ofiarowany Bogu. Ale tez i Pan to wynagrodzi w takiej czy innej formie.
* Wieczór Andrzejkowy to okazja do godziwej rozrywki w rodzinnym gronie. Jak co roku urządzamy Andrzejki. Muzykę zapewnia zespół jak w minionym roku. Nasz parafialny w sali przy Parafii Św. Heleny (Av. Californie). Będzie to 29 listopada od godziny 19.30. W tym samum czasie zaprasza Amicale des Polonais. Kontakt 0660 565 618 lub 623 805 902.
* Jest PROMYCZEK dla dzieci, opóźniony co prawda, ale na wartości nie stracił.

* Nasze sprawy rodzinne
Szukam pracy – Agnieszka, lat 39, język angielski, Tel. 0622 847 122