Ogłoszenia – Nicea – 2014.07.13

XV Niedziela Zwykła

* Wszystkim naszym Parafianom życzymy dobrych wakacji. Tym, którzy będą podróżować – życzymy szczęśliwej drogi i opieki Św. Krzysztofa – patrona podróżnych.

* Witamy Gości w naszej Parafii Polskiej. Życzymy Wam dobrego wypoczynku. Niech pomogą Wam w nim takie dary Boże jak woda i słońce oraz wyjątkowy urok Lazurowego Wybrzeża. Ponadto kontakt ze Stwórcą przez codzienną modlitwę niech pozwoli Wam jeszcze wyraźniej odczuwać ciepło miłości Najlepszego Ojca w niebie.

* Przypominam obowiązek uczestniczenia we Mszy niedzielnej, bo nie tylko w Polsce jesteśmy Katolikami, ale na wyjeździe też.

* Msze po polsku w naszej parafii w Nicei są; godz. 10.00 i 19.30. Natomiast odwołane są na czas wakacji Msze w Cannes i Monaco.

* Zapraszamy do nas Księży-Rodaków, którzy spędzają urlop w okolicy Nicei.

* Gości; lektorów, kantorów, muzyków – zapraszam do czynnego udziału w liturgii naszej Mszy. Ponadto dzieci niech przyniosą lampioniki na Ofiarowanie a dzwoneczkami wyrażą radość z bliskości Pana Jezusa.

* Informuję, że noszę się z zamiarem aby w przyszłości wieczorną Mszę na Garibaldi przenieść z niedzieli na sobotę. Godzinę chcę skonsultować z Wami.