Ogłoszenia – Nicea – 2014.05.18

Piąta Niedziela Wielkanocna

* Dzisiaj Msza w Monaco. Natomiast nie będzie Mszy w Monaco w przyszłą niedzielę. Przyczyna; miasto jest zamknięte z powodu wyścigu Formuły 1.

* Europejska Pielgrzymka Polaków do Lourdes. 28 maja – 1 czerwca. Zachęcam. Jest wolne od pracy, przynajmniej dla niektórych – wykorzystajmy. Jeżeli uda mi się zorganizować tak, żebym wrócił na niedzielę, to będę Wam towarzyszył u Matki Bożej w Lourdes. Dysponuję ulotkami z programem szczegółowym dla tych, którzy byliby zainteresowani.

* Głosowanie…
Jako chrześcijanie mamy obowiązek głosować w kontekście walki o chrześcijańską wizję antropologiczną człowieka, na kandydatów, którzy chcą przywrócić Europie chrześcijańskie korzenie, odrodzić system wartości moralnych, by bronić rodziny i dzieci przed demoralizacją, którzy w Unii będą bronić interesu narodowego i państwowego!

Aby głosować 25 maja, trzeba się zapisać na listę wyborców. Zapisy kończą się 22 maja.
Zachęcajmy do udziału w głosowaniu nasze rodziny, naszych znajomych i przyjaciół.

Warunkiem udziału w głosowaniu jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz wcześniejsze wpisanie się do spisu wyborców sporządzonego przez Wydział Konsularny Ambasady RP w Paryżu. Zgłoszenie do spisu wyborców powinno zawierać nazwisko i imię, imię ojca, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer ważnego dowodu osobistego lub paszportu, a także miejsce i datę jego wydania.

* Jest do zabrania telewizor.