Ogłoszenia – Nicea. 2014.03.23.

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu.
* Chcę Wam podziękować za składkę zebrana w miniona niedzielę. Była wyjątkowa. Taka mobilizacja zasługuje na pochwałę. Znaczy to, że nasi Parafianie sercem odpowiedzieli na apel Ks. Rektora i ja mówię „Bóg zapłać”
Dziękuje, nie było drobiazgów, nie było żółtych monet. Gdyby ktoś chciał wziąć formularz i wysłać ofiarę do Paryża – mam koperty

* Katecheza – po Mszy Św. zapraszam dzieci aby pozostały. Tematem będzie Wielki Post i nasze dobre uczynki.
Przez nasze spotkania niedzielne po Mszy dzieci przygotowują się do katechezy o Pierwszej Komunii Św., którą mam nadzieję, że zaczniemy w nowym roku szkolnym.

* Z myślą o dzieciach przede wszystkim zamówiłem BARANKI WIELKANOCNE Dzieciaczki przyniosą je do święcenia w Wielką Sobotę. Cena 3,50€. Ta kwota to równocześnie dar na Caritas, aby pomóc ubogim dzieciom w Pl.

* W piątek Droga Krzyżowa o 19.30. Cieszę się, bo jest nas więcej niż w ubiegłych latach. Przyjeżdżają nasi Parafianie nawet z daleka, jest to zachęta dla tych, którzy mieszkają bliżej. Ofiarujmy coś od siebie dla P. Jezusa. Drogę Krzyżową na ten piątek organizuje inna grupa młodzieży.
Po Drodze Krzyżowej spotkanie z narzeczonymi.

* Jestem dla Was aby usłużyć jako spowiednik. Zachęcam – skorzystajcie w W. Poście z Sakr.Pojednania. Proszę aby to nie było dwie minuty przed Mszą.
* Pielgrzymka autobusowa na kanonizacje do Rzymu. Wjazd w sobotę 26 kwietnia o godzinie 20.00. Powrót nad ranem w poniedziałek. Opłata za autobus – 108 €. Trzeba zabrać swój prowiant. Wpisanych jest kilkoro Polaków. Ilość miejsc ograniczona. Tel do organizatorów; 04 93 88 65 70 .

* Mamy zamówionych 12 banerów (obrazów) Święty Jan Paweł. Wkrótce przyjadą z Polski. Mam nadzieję, że będzie można ponowić zamówienie. Duży – 3 m, i mały -1m. Spodziewam się, że cena nie przekroczy odpowiednio 65 i 25 €.

* We wtorek Święto Zwiastowania. pon.– Gabriela, czw. – Lidii, Ernesta, ptk. –Anieli, Sob. –Wiktora.

* Zmiana czasu z zimowego na letni. Śpimy krócej z soboty na niedzielę w przyszłym tygodniu. Nie zapomnijcie przestawić budzika na Mszę poranną