Ogłoszenia – Nicea. 2014.01.26

Trzecia Niedziela Zwykła

* Przyszła niedziela to 2 lutego – poświecenie świec.

* Dziś katecheza dla dzieci w Col de Villefranche. Nie udała się ostatnio,
bo było tylko troje dzieci na Mszy, chyba z powodu deszczu.

* Dziś – Msza w Monaco.

* Dr Ślęczka – ginekolog z Katowic będzie z nami w przyszłą niedzielę. Chętnie służy pomocą i radą.

* Grupa Różańcowa – w lutym modlimy się za Emigrantów na całym świecie a szczególnie za Emigrantów polskich. Za składanie kopert dziękujemy paniom; Marysi i Anecie. Jest wolne miejsce w Grupie Różańcowa. Pan powołał do siebie panią Barbarę Besset (trzecia grupa). Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć – zapraszamy. Zobowiązanie; jeden dziesiątek odmówić dziennie. Korzyść duchowa; udział duchowy w zasługach modlitw Grupy, czyli 20 osób. Skorzystajmy z tego przywileju.

* Zmarł w Paryżu Ks. Antoni Biel. Były sekretarz PMK. Bardzo zasłużony dla
Polonii. Pogrzeb w poniedziałek.

* Polska Misja Katolicka 0rganizuje wyjazd na kanonizację Bł. Jana Pawła.
Jest to tylko na jeden dzień. Wylatują z Paryża. Możemy do nich dołączyć przyłączyć już od lotniska w Rzymie. Natomiast wyszukanie lotu Nicea >Rzym, to nasza sprawa. Gdyby ktoś chciał się tym zająć dla nas, byłbym bardzo wdzięczny. Ks. Wicerektor Gawron jest organizatorem. Zapewnia trzy posiłki w Rzymie oraz transport z lotniska do Watykanu. Z Paryża kosz wynosi 350 €. Z Nicei będzie o wiele taniej, bo przelot na nasz koszt.

* Jest telewizor do odebrania. Bardzo duży.