Ogłoszenia – Nicea. 2014.01.19

Druga Niedziela Zwykła

* Zmarła Pani Zofia Waszak (mama pana Maćka Bortnera). W naszej Wspólnocie dała się poznać jako osoba bardzo życzliwa i pomagająca potrzebującym Rodzinie składamy serdeczne kondolencje. Pogrzeb będzie we środę 22 stycznia o godz. 15.30…..Zachęcam do przyjścia aby się pomodlić o spokój duszy naszej Siostry, jak również naszych bliskich, którzy odeszli do Pana

*Kurs przedmałżeński oraz przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Zaczniemy od początku marca. Proszę aby kandydaci się zgłaszali. Będzie jedna seria przygotowania. Poza nią zgłoszeń nie uwzględniamy.

* dla Col de Villefranche > Po Mszy katecheza dla dzieci. Malowanki o Bożym Narodzeniu. Bardzo proszę, aby rodzice zostawili dzieci chwilę czasu –obiad nie ucieknie.

* Dziś z okazji Dnia Emigranta i Uchodźcy – Msza w Monaco o godz.15.00 Wyjeżdżam o godz. 13.30. i chętnie zabiorę. Mam jeszcze miejsce w samochodzie.

* Tomasz Ślęczka – to lekarz ginekolog. Mieszka w Saint Maxime (90 km od Nicei), w Katowicach ma prywatny szpital. Nawiązałem z nim kontakt. Obiecał, że przyjedzie do nas na Mszę aby się przedstawić i opowiedzieć i swojej pracy i możliwościach pomocy.

* Szkoła Polska w Nicei informuje o zmianie daty balu karnawałowego dzieci. Będzie to nie 2 lutego
lecz 9 lutego.

* Tym Rodakom, którzy dopiero dojechali po urlopie, przekazuję że nasz wieczorek karnawałowy będzie w sobotę 1 marca. Orkiestra odpowiedziała pozytywnie na nasze zamówienie.

* Święci Patronowie tego tygodnia to; Sebastian, Agnieszka, Jarosław, Feliks, Franciszek Salezy, Miłosz i Elwira. Prezentem imieninowym dla naszych Solenizantów niech będzie modlitwa.
W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętamy ile jesteśmy im wdzięczni.

* Chleb i pieczywo choć suche, umiejmy uszanować. Nie wyrzucajmy do kosza. Przywieźcie do kościoła – będą miał pożytek króliki.

Jedna odpowiedź na “Ogłoszenia – Nicea. 2014.01.19

Komentarze są wyłączone.