Ogłoszenia – Nicea. 2013.12.15

Trzecia Niedziela Adwentu

* Naszemu księdzu rekolekcjoniście dziękujemy za bardzo dobre przygotowanie oraz wygłoszenie konferencji. Pomogło nam to przybliżyć się do Pana oraz przygotować na Święta Bożego Narodzenia. Cieszę się, że Parafianie umieją docenić wartość pracy i poświęcenie Ks. Roberta. Wyraża się to w życzliwości w formie kulinarnej czy w składce mszalnej – Bóg zapłać .

* Przeżyliśmy spowiedź adwentową . Postarajmy się by wytrwać jak najdłużej w łasce uświęcającej.

*Pasterkę urządzimy jak w minionym roku. Garibaldi godz. 22.00. Pół godziny wcześniej czuwanie modlitewne.

*Rodakom, którzy wyjeżdżają na Święta do Ojczyzny życzymy radosnego spotkania z najbliższymi, głębokiego przeżycia tajemnicy Bożego Narodzenia , oraz szczęśliwego powrotu do nas.

*Parafianom, którzy nie wyjeżdżają na Święta proponujemy spotkanie przy opłatku i wieczerzę wigilijną w Sali Św. Heleny

*Dziękujemy za sprzątanie w minioną sobotę;
Col de Villefranche; Państwo Czop-Grażyna, Jan i Enzo, P. Stachna Andrzej, P. Danusia Ciuła, P. Michał Marzec, P. Noga Krzysztof
Kaplica (Garibaldi); Panie: Brulińska Aneta, Rusak Teresa, Strzelczyk Katarzyna, Wanda Peretti
* Z powodu małej awarii intenetowej ogłoszenia na Stronce Parafialnej są opóźnione. Przepraszam.

Mała kawalerka, oddzielnie kuchnia, oddzielnie prysznic, oddzielnie ubikacja , blisko do dworca, 5 pietro, widok na podwórko, winda.
czynsz 450 euro + elektryczność
miesiac z gory + miesiac gwarancji bez umowy o wynajecie, bez mozliwosci uzyskania pomoc na mieszkanie (CAF)
Alexandra tel 06 09 88 34 54 T. Dolibic; 06 17 51 19 81