Ogłoszenia – Nicea. 2013.10.13

28 Niedziela Zwykła

* Dziękujemy Księżom. Podziękowanie kieruję do Ks. Andrzeja, który tak bardzo chętnie zgodził się aby przewodniczyć Mszę. Dziękujemy za kazanie – zawsze to jest wielki trud, żeby przygotować kazanie, szczególnie gdy się ma przed sobą grupę słuchaczy wysoko postawionych intelektualnie i na stopniuj wiary.
* Dziękujemy serdecznie naszemu drogiemu Księdzu Stanisławowi. Drogi Księże Stasiu – życzymy Ci zdrowia oraz tego, abyś mógł do nas przychodzić często.
* Wszystkim współorganizatorom dzisiejszego spotkania składam podziękowanie przez ręce Matki Bożej. Za oprawę muzyczną dziękuję wszystkim naszym Muzykom.
Ponieważ lista osób, które zasłużyły na podziękowanie jest długa, nie będę przedłużał teraz. Zrobię to w drugiej części naszego spotkania, czyli podczas pikniku.
Na wyróżnienie zasługuje jednak Pan Andrzej Stachna. Dlatego, że zawsze jest pierwszy aby otworzyć kościół. Ponadto Państwo Stachna, Marysia i Andrzej przeżywają swój piękny jubileusz pożycia małżeńskiego. Dla nich pan Janusz przygotował coś specjalnego, ale on mi jeszcze pozwoli skończyć ogłoszenia.
* W piątek adoracja – 19.30. Przygotowuje i zaprasza – młodzież.
* Codziennie Różaniec – umiejmy znaleźć trochę czasu w październiku dla swojej
duszy.
* Ogłaszam Mszę na cmentarzu na Wszystkich Świętych – jak w roku ubiegłym. Cmentarz w Nicei na Wzgórzu Zamkowym koło portu.
Nasze sprawy rodzinne
Jest do zabrania; Nowe biurko oraz duży stół kuchenny – wymiary 70×120 (u Josiane 04 93 21 97 86 )