Ogłoszenia – Nicea. 2013.05.05

Święto Królowej Polski

* Gromadzimy się aby uczcić Matkę Bożą, którą nasz naród obrał na Królową. Łączymy się w modlitwach z Rodakami w Kraju i po całym świecie.  Po Mszy Św. zapraszamy na piknik. Nasze podziękowanie kieruję do wszystkich, którzy włożyli swoją pracę, abyśmy mogli wspólnie się pomodlić i wspólnie spotkać przy stole. Dziękuję za pracę wczorajszą przy ustawianiu stołów oraz koszeniu trawy ; Pani Danusia, Pan Andrzej, Pan Bogdan Ogonowski i Marcin, który chętny był do pomocy, ale przyszedł na koniec. Pan Bogdan Targ dziś wcześnie rano pojechał po drugiego grila. Dziękuję też Madzi i Rafałowi, którzy też deklarowali pomoc.                                                                                                    Tym osobom dziękujemy. Wiem, że niektórzy byli w pracy – są usprawiedliwieni. Natomiast innych zachęcam aby mieli odwagę przyjść gdy mamy coś wspólnie zorganizować.                                                                                                                                       Po zakończonym pikniku trzeba będzie wnieść stoły i krzesła do garażu. Byłoby nieładnie gdybyśmy tę pracę zostawili znów dla dwóch panów; Andrzeja i Bogdana.  Niech te osoby, które siedzą przy danym stole postarają się, aby stół i krzesła znalazły się w garażu.

* We czwartek przypada Święto Wniebowstąpienia P. Jezusa. My natomiast świętujemy je w niedzielę.

*  Święto Wniebowstąpienia jest okazją do spotkania u M. Bożej w Lourdes.                       Z naszej parafii pielgrzymuje kilka osób. Sam też się wybieram i zachęcam, tych, którzy by mogli uzyskać piątek jako dzień wolny. Postaram się pomóc w załatwieniu tanich noclegów. Potrzeba, aby pozytywnie odpowiedział na naszą prośbę, któryś z busików. Ja rozumiem, że nie jest to sprawa łatwa, bo jesteśmy czasami półniewolnikami pracy. Postarajmy  się a Matka Boża pomoże.