Ogłoszenia – Nicea. 2013.03.10

Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

Składka minionej niedzieli to nasze realizowanie Tygodnia Miłosierdzia. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Składka ta była wyjątkowa w porównaniu z innymi składkami – świadczy to o zrozumieniu sprawy. Natomiast gdyby ktoś jeszcze chciał się dołożyć do Tygodnia Miłosierdzia, zawsze jest taka możliwość, że może bezpośrednio wysłać ofiarę do Polskiej Misji w Paryżu. Można też poprosić o odpisanie z podatku. Niech Wielki Post – dzisiejsza Ewangelia o synu marnotrawnym pomogą nam otworzyć nasze serca na potrzeby bliźnich. Najlepszy Ojciec okaże nam również swoje miłosierdzie. ….
Z piątek Droga Krzyżowa – 19.30. Trzeba powiedzieć, że w piątek jest nas coraz to więcej. Dzięki zaangażowaniu naszych parafian Droga Krzyżowa jest urozmaicona. Lektorzy czytają dobrze dobrane teksty, śpiewamy pieśni dobrane do stacji, oglądamy na ekranie obrazy (za każdym razem inne). Zapraszamy – dołączcie do nas w piątek w kaplicy na Garibaldi o 19.30.
Dzieci mają nowy numer « Promyczka ». Proszę rodziców aby o tym nie zapomnieli.
Dziś Msza w Cannes i katecheza dla przedszkolaczków. Uczymy się nowej piosenki. Będzie to „Sercem kochamy Jezusa”
Zamówione są palmy wielkanocne. Będą trochę mniejsze jak w ubiegłym roku, ale mają być ładniejsze.
Przywiozę też baranki z naszego spotkania księży w Marsylii. To spotkanie będzie za tydzień.
Konsul, pan Forkasiewicz, Organizuje spotkanie – „Polska a Unia Europejska”. 12 marca godz. 19.15 Téâtre de la Photigrafie. 27, Bd. Dubouchage. [email protected] , tél; 06 11 66 53 42

Nasza sprawy rodzinne: Jest praca dla kobiety. Oficjalna-rejestrowana. Miejsce pracy: Cannes. Sprzątanie w firmie. Pięć dni w tygodniu. Warunek; znać język francuski lub angielski.
Święta w Domu św. Jacka na Korsyce
20200 Santa Maria Di Lota; Lieu dit Miomo, Bastia
 Wielki Czwartek 20.30 – Msza Wieczerzy Pańskiej
 Wielki Piątek 16.00 Liturgia Męki Pańskiej
 Wielka Sobota 20.30 Msza św. Wigilii Paschalnej
 Niedziela Wielkanocna 8.00 Msza św.
Informacja i zapisy: Tel: 04 95 33 28 29; e-mail: [email protected]
www.maison-saint-yacinthe.com