Ogłoszenia – Nicea. 2013.03.04

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

Ofiarą serca wspomagamy Polską Misję Katolicką w Paryżu, która ma liczne i wielkie potrzeby. Umiejmy im zaradzić. Czas Wielkiego Postu to czas ofiarności i pokuty. Przypomniał nam o tym Ks. Rektor w liście ostatniej niedzieli. Zechciejmy się otworzyć na potrzeby braci. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na ten cel i zostanie w całości odesłana do Paryża. – za tę składkę mówię Wam „Bóg zapłać”

Ponadto dla tych, którzy chcieliby osobiście zaznaczyć swój wkład na Tydzień Miłosierdzia – są do pobrania koperty. Jest tam instrukcja o zmniejszeni podatku od dochodów wtedy gdy złożymy ofiarę oraz inne potrzebne informacje łącznie z listem Ks. Rektora.

Zmarł Ojciec Pani Magdy Pulka (Organizatorki Szkoły Polskiej). Pogrzeb odbył się w Krośnie Odrzańskim. Mszę Św. o spokó jego duszy odprawię w przyszłą niedzielę o 19.30 w kaplicy na Pl. Garibaldi

Droga Krzyżowa – piątek, 19.30. Plac Garibaldi.
Dodam, że drogę Krzyżową prowadzimy sami. Ostatnie teksty były bardzo mocne. Radosne jest to, że ostatnio młodzieży było więcej niż dorosłych a niektórzy przyjechali nawet z daleka. – Zapraszam

Na dziś odwołana jest Msza w Cannes. Przepraszam Parafian z Cannes, a szczególnie dzieci, które Biorą czynny udział we Mszy Świętej. Mam nadzieję, że na przyszłą niedzielę będzie wszystko dobrze ze zdrowiem. I spotkamy się na katechezie dla naszych maluszków. Będziemy mówić o dobrych uczynkach i rysować serduszka.

O współpracę proszą nas parafianie z Col de Villefranche. Chodzi o pomoc w porządkowaniu krypty i garażu. Jutro od godz. 9:00

Nasze sprawy rodzinne;
Rodzinka z Polski chciałaby wynająć pokój na wakacje. Nie ma małych dzieci. Gdyby ktoś miał ochotę wynająć podczas wakacji – to dobra okazja, żeby mieszkanie na siebie zarobiło.