Ogłoszenia – Nicea. 2012.12.09

2 Niedziela Adwentu

* Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Panu Andrzejowi, Panu Bogdanowi i Pani Danusi. Tylko trzy osoby. Niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia. Jak wygląda moja wiara. Jakie jest moje zaangażowanie w to co dotyczy wiary i Kocioła.
* Parafia N.D. d`Esperance prosi abyśmy ich wspomogli, gdyż mają wielką dziurę w budżecie. Wielkim wydatkiem było zainstalowanie nowego ogrzewania w kościele, który my też używamy. Odpowiedziałem, że teraz to wszyscy bardzo oszczędzają, bo nadchodzą Święta wielu parafian oszczędza na wyjazd do Polski. Natomiast ogłosimy składkę specjalną w nowym roku.
* Dzisiaj Święty Mikołaj – spotkanie z dziećmi i rodzicami. Godz. 15:00 Restauracja „Le Ligure – 15, rue Biscara Kontakt; Pani Ludwiczak-0 660 565 618 Pani Majewska-0 623 805 902
* Wczoraj była spowiedź parafialna. Wielu parafian tę sprawę zaniedbało. Dla prawdziwego Katolika nie ma Świąt bez Spowiedzi. Przystąpienie do Sakramentu Pokuty jest wyrazem wyznania wiary.
Zaraz po Mszy siadam przed Tabernakulum aby dać możliwość spowiedzi.