OGŁOSZENIA. NICEA. 17.06.2012

Jedenasta Niedziela Zwykła

* Do stanu małżeńskiego przygotowują się; Anna Stec i Adam Mac. Zapowiedź trzecia.

* Zmarł Ksiądz Jean-Marie Guillermou. To budowniczy kościoła, z którego my teraz korzystamy. Bardzo lubił Polaków. Cieszył się, że jesteśmy w tym kościele. Cieszyło go, gdy przed Mszą biły dzwony. Gdy jeszcze był przy siłach, z radością przychodził na naszą Mszę. Z kolei nasi dwaj panowie; Andrzej i Bogdan zanosili mu Komunię Św. Ostatnio byliśmy u niego z życzeniami na Wielkanoc. Śpiewał razem z nami. Pogrzeb ustalono na wtorek na godz. 10.00 w kościele na Col de Ville Franche. Zachęcam, abyśmy przyszli tu do niego jeszcze ostatni raz. Udział w pogrzebie niech będzie to naszym podziękowaniem za jego życzliwość do nas.

* Spotkanie emigrantów było we czwartek. Udało się mi zabrać dwie Polski. Jola opisała spotkanie. Możecie to znaleźć w „Artykułach” naszej strony parafialnej.

* Pan Marek Nowiński proponuje wyjazd do La Salette. Propozycja bardzo aktualna. Jest to piękne Sanktuarium Matko Bożej płaczącej. Pan Marek i Pan Andrzej chętnie poprowadzą. Mają już doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasze sprawy rodzinne

Są do zabrania ładne filiżanki z podstawkami.

Jest do sprzedania samochód na polskich tablicach

Jest sprzęt muzyczny – niedrogo