OGŁOSZENIA. NICEA.08.04.2012

NIEDZIELA WIELKANOCNA

* Niedziela Miłosierdzia Bożego – w Laghet wielkie uroczystości, które nawiązują do objawień Świętej Siostry Faustyny oraz Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach.
– adoracja Najśw. Sakramentu oraz spowiedź – 14.30
– procesja z obrazem Jezusa Miłosiernego  – 15.30
– Uroczysta Msza Św. – 16.30
Pamiętamy, że Papież Jan-Paweł II był wielkim orędownikiem Nabożeństwa do Jezusa Miłosiernego i on też kanonizował Św. Siostrę Faustynę. Jeżeli ktoś może się wybrać do Laghet, byłoby bardzo dobrze.
* Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych – Msze; Col de Villefranche i na Garibaldi o zwykłej porze, czyli 10.00 i 19.30
*  Diecezjalny Dzień Emigranta z Biskupem Ordynariuszem świętujemy w sobotę.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 a zakończy Mszą z Ks. Biskupem o 16.30.
Praktycznie jest to spotkanie na cały dzień. Należy zabrać kanapkę.
*  Dziękujemy za sprzątanie naszych Domów Bożych w Col de Ville Franche i na Garibaldi. Do sprania przyszły; Pani Danusia i Pani Krysia Lewandowska oraz Eliza z mamą oraz Pan Mirek. Mówimy im „Bóg zapłać” a na kolejny raz zmobilizujemy się lepiej. Nie wszyscy zawsze mogą przyjść bo mają pracę i rożne przeszkody.
Są też tacy, co nie mieli odwagi przyjść  – liczymy, że następnym razem przyjdą.
***Wielu Łask od Pana Jezusa, co powstał z groby składam Drogim Rodakom  osobiście oraz moi koledzy księża Polacy z Nicei