Ogłoszenia na 11 luty 2019 (Piata Niedziela w ciągu roku

…Jutro – Dzień Chorych. Ustanowiony przez Pp. Jana-Pawła II w 1992. W tym roku Dzień Chorych będzie uroczyście celebrowany w Indiach i tam odbędą się jego centralne obchody. Osobą z nimi związaną jest św. Matka Teresa.

… W naszej Parafii za chorych modlimy się dziś. O zdrowie dla nas samych prosimy przez pośrednictwo Świętej Bernadetty.

…Wspominając objawienia Matki Bożej już dzisiaj zachęcam do pielgrzymki. Lourdes. 29 mai – 1czerwca. Organizuje Polska Misja Katolicka.

…Inne daty to; 5 maj – gościmy Ks. Biskupa Wiesława Lechowicza (obiecane)
… 26 maj – Pierwsza Komunia Św.  Przypomnę też, że Wielkanoc przypada w tym roku 21 kwietnia.

…Dziś; katecheza – zapraszam dzieci.
Msza Św. w Cannes – modlimy się o spokój duszy Zyty Wojas. Uczestniczyła z nami we Mszy Św. Pan zabrał ją do siebie kilka dni temu. Miała 93 lata. Dobrze wychowała dzieci. Wszystkie przyjechały do niej z daleka na ostatnie pożegnanie. Przed śmiercią udzieliłem jej Sakramentu Chorych.

Nasze sprawy rodzinne;
                             Ktoś chce podarować; Wersalkę składaną (skóra) oraz ławę (okrągła, blat marmurowy) 0 637 658 798