Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01.22

Trzecia Niedziela Zwykła

*.Dziękujemy Prezesowi oraz całemu Zarządowi Amicale des Polonais za bardzo miły i braterski gest. Otóż zaaranżowali, że zespół, który przyjedzie z Polski, aby grać na zabawie u nich, przyjdzie również do nas na Wieczór Kolęd.
Za to, że cała akcja została ładnie ukierunkowana jesteśmy wdzięczni Państwu Joannie i Mirkowi z Cannes.

*. Zapowiadam więc WIECZÓR KOLĘD na przyszłą niedzielę; Parafia Św. Heleny. Godz. 16.00. W tym kontekście proszę aby nasze samochody pozostały na ulicy. Garaż parafialny zostawiamy dla tych, którzy przyjadą na Mszę. Będzie wolny od 19.45

*. Nic nie przeszkadza aby Wieczorek Kolęd był dla Rodaków miłym spotkaniem, gdzie można nawet zatańczyć. Wykorzystajmy tę okazję.

*. Jak już wiecie z ogłoszeń poprzednich niedziel – Amicales des Polonais zaprasza na bal karnawałowy. 28 stycznia (przyszła sobota) – wstęp 65 €. Informacje i zapisy; 0 623 805 902 oraz 0660 565 618.

*. Msza Św. w Monaco – jak zwykle o 15.30

*. Nie będzie katechezy w przyszły piątek. Przy okazji, gdy mowa o katechezie,
dziękuję rodzicom za bardzo chrześcijańskie podejście do sprawy edukacji
religijnej ich pociech, za pozostawanie z nami przez godzinę, za aktywny
udział, oraz wytwarzanie rodzinnej atmosfery.

*. Dziś modlimy się za solenizantów; Agnieszki i Mirosława, którzy wczoraj mieli swoje imieniny. Przez wstawiennictwo ich Świętych Patronów prosimy dla nich Boga o potrzebne łaski.