Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01.15.

Druga Niedziela Zwykła

*. Promyczek. Dla naszych najmłodszych przyszedł z Polski następny numer „Promyczka Dobra”. Drodzy rodzice – zadbajcie o to aby Wasze pociech miały kontakt ze słowem polskim pisanym.

*. Jest mieszkanie do wynajęcia. Pokój z kuchnią, Mały aneks, balkon. Blisko morza.
W pobliżu szpitala Lenval. 600 €. (dokładniej dzielnica Fabron).

*. W przyszłym tygodniu w polskim kalendarzu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka.
Rodzice nie zapomnijcie, aby Wasze pociechy złożyły życzenia osobom, którym tak wiele zawdzięczacie w życiu.

*. W przyszłym tygodniu; Msza w Monaco oraz katecheza (piątek – 17,00)

*. Jest to odebrania kuchenka mikrofalowa z piekarnikiem – wymontowana i nie używana.

*. Są do wzięcia organy elektronowe

*. Parafia francuska prosi nas o uregulowanie wynajmu kościoła za rok 2016. Przygotowałem czek na 1200€. Dziękuję Wam, bo to są Wasze niedzielne składki. Nigdy nie wołałem o dodatkowe pieniądze na zapłacenie za wynajem, bo przy oszczędnym gospodarowaniu w naszej parafii – z biedą starczało. Nie wiem jak będzie na rok bieżący, bo podnieśli na 1800€. Jest to niesprawiedliwe, bo dopisali takie rzeczy, które mijają się z prawdą. Jestem gotów na polemikę.