Ogłoszenia Duszpasterskie – 2017. 01.01

*. Podziękowanie za choinki do kościoła od nas wszystkich dla taty Kevina i wujka Borysa. Natomiast muszę Wam wypomnieć (w duchu miłości), że nikt nie przyszedł do strojenia choinek. A przecież  miałem Waszą obietnicę, że wspólnie będziemy dekorować. Rozumiem, że przed Świętami jest sporo pracy, ale przypominam o obowiązku. Tutaj bardziej się zwracam do rodziców niż do dzieci. Przepraszam, że mówię to w Święto Nowego Roku, ale później będzie już za późno.

*.  Do kaplicy na Garibaldi przyszedł Rafael (9 lat) aby pomagać przy dekorowaniu. Mieszka w  Tulonie, przyjechał do babci, z Internetu dowiedział się, że ma być strojenie choinki, przyniósł swoje dekoracje na drzewko bożonarodzeniowe. Dziękuję Rafaelkowi i jego rodzicom.

*. W piątek katecheza. Zapraszam na godzinę 17.00

*. Msza Św. w Cannes – dzisiaj i w przyszłą niedzielę – godz. 15.30

*. Rozpoczynamy nowy rok, rok 2017 z Bożym błogosławieństwem.                                        Niech posłuży nam ku temu również wizyta duszpasterska, tzw. kolęda, którą zapewne pamiętamy dobrze z Polski.

*. Wizyta duszpasterska, to polska tradycja, gdzie zapraszamy kapłana aby pobłogosławił nasze mieszkanie i naszą rodzinę na cały rok. Pozostańmy wierni tej tradycji.

*.  Życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Najpierw zdrowia, następnie Bożego pokoju w Waszych sercach, w waszych rodzinach, w miejscu pracy, w naszej Rodzinie Parafialnej. Jeżeli zaś Bóg będzie łaskaw dać więcej pieniędzy niż w roku ubiegłym, to się z tego powodu nie gniewajcie.

*.  Kurs języka francuskiego i angielskiego jest na horyzoncie. Miejmy nadzieję, że uda się zorganizować.