Ogłoszenia Duszpasterskie – 07.01.2018

*. Dzień Emigranta – w przyszłą niedzielę

*. Zaprasza Polaków Arcybiskup Monaco – Barnard Barsi.  Wybieramy się aby uczestniczyć w Liturgii.
*. Msza –  Godz. 15.30
*. Kościół St. Charles  ………….8, av. Saint Charles – Monte Carlo
Współrzędne ;  43,742575    7. 427412
*. Postarajmy się ładnie zaprezentować. (Strój regionalny, polskie smakołyki)

*. Składka przyszłej niedzieli odesłana będzie do PMK w Paryżu na potrzeby Emigrantów

*. Katechizm – zapraszam dzieci i rodziców – piątek godz. 17.
*. Rozpocząłem kolędę. Z wielką przyjemnością spotykam się aby się cieszyć Waszymi rodzinami, mieszkaniem, osiągnięciami  a czasem dzielić Wasze troski. Jestem do Waszej dyspozycji poza sobotą. Moje obowiązki duszpasterskie o 19.00 kończę we wtorek, czwartek i piątek. Dzień bardziej luźny to poniedziałek i środa.
*. DO sekretariatu zawiozłem czek za wynajem kościoła w Col de Villefranche. Wpłaciliśmy 1000€. Prosiłem aby zechcieli poczekać  na ciąg dalszy. Przypomniałem, że będziemy negocjować  żądanie podwyżki.

*. Wieczorek karnawałowy – 10 lutego. Poprosimy pana Marka i panią Basię o organizację Sali. Natomiast pana Mirka i panią Joannę poprosimy o muzykę.

*. Admicale des Polonais prosi aby ogłosić ich Bal Karnawałowy na 27 stycznia. Tradycyjnie w Caros. Wstęp; 65 i 55 €. Tel; 0 660 565 618 …0 623 805 902

*. Dziś Msza w Cannes

*. Potrzebna opiekunka do 3-miesiecznego dziecka. Praca deklarowana, w Nicei. W rodzinie polskiej. Praca 35 godz. tygodniowo. O kontakt prosimy pod numerem 0628773908

*. Jeżeli na Święta nasz stół był bardziej obfity i może zostało trochę pieczywa, które już nie jest do jedzenia przez nas, to ucieszą się nim króliki. Daru Bożego nie wypada wyrzucać do kosza. Przywieźcie pod kościół – zabiorę.