Nowa Witryna Parafialna

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową wersję witryny Polskiej Parafii w Nicei. Poprzednia strona przestawała spełniać zadania nowoczesnej platformy informacyjnej potrzebnej naszej społeczności.

Ufamy, iż aktualna wersja będzie doskonałym narzędziem pozwalającym szybko odszukać najważniejsze dla turystów i nowych parafian informacje jak również ułatwi szybką i sprawną komunikację w obrębie istniejącej społeczności.

Nowe ogłoszenia parafialne dodawane będą na stronie głównej. Ich przeglądanie możliwe jest również przy pomocy kalendarza widocznego w prawej części witryny. Zapraszamy również do zapoznania się z kategorią ciekawe artykuły oraz do przeglądnięcia galerii parafialnej

Poprzednia wersja witryny została zarchiwizowana i dostępna będzie pod pod adresem http://www.nicea-parafia.pl/_archiwum.

2 odpowiedzi na “Nowa Witryna Parafialna

1. Jestem otwartą , ciepłą osobą w średnim wieku .Bardzo chciałabym nawiązać kontakt z polakami mieszkającymi w Nicei w celu rozwinięcia nowych znajomości i przyjaźni . Proszę o maile [email protected]
    ZC

2. Gratuluje nowej strony! Bardzo mi się podoba. W profesjonalny, a zarazem bardzo ciepły sposób oddaje życie społeczności parafialnej, a galeria pokazuje tworzące się więzi między parafianami.

Komentarze są wyłączone.