Niedziela

…Dziś nie ma Mszy w Monaco – wyjątkowo. Chcemy być razem z Ks. Andrzejem, gdy Ks.Biskup poleca mu katedrę w Grasse. Msza Św godz.16.00.  Adres KATEDRY w Grasse ; 6, Place de Puy (GPS: 43,658 / 6,94)
Parkingi ….
l`Hotel de Ville – Place aux Herbes  (82 miejsca),
Parking de la Roque – 6, Bd.Gambetta (520 miejsc)
Parking ND deds Fleures- allee du 8 mai (223 miejsca)
Parkind HONORE CRESP – Cours Honore Cresp (300 miejsc)

….Odeszła do Pana nasza parafianka – Elżbieta Zięba. Mężowi, córkom i całej rodzinie składamy wyrazy współczucia, oraz wspieramy modlitwą.

Msza pogrzebowa – poniedziałek o 9h30 w kościele w Saint Antoine de Ginestiere. 281, route Sainte Antoine Nice. Bardzo żałuję że nie mogę uczestniczyć. Już rok temu obiecałem udział w pielgrzymce do la Salette.
Gdyby ktoś chciał się z nią pożegnać – do pogrzebu jej ciało znajduje się w chambre funéraire l’Athané – 42 avenue Saint Augustin 06200 Nice.  Gdyby ktoś chciał ofiarować kwiaty z tej okazji, mąż proponuje; niech będą to kwiaty doniczkowe, będziemy mogli wsadzić w ogrodzie ku jej pamięci.

…Katecheza – proponuję; Niedziela po Mszy. Może to będzie odpowiadało. Jest to jedynie moja propozycja. Chciałbym aby dla dzieci i rodziców był to termin najbardziej optymalny.
…Równocześnie zapraszam do prowadzenia katechizmu. Może na początku w charakterze pomocy. Mamy materiały, które chętnie dam.

…Za dwa tygodnie błogosławieństwo tornistrów i poświęcenie samochodów. Składkę przeznaczymy dla potrzeb misjonarzy.

…Pomoc w przygotowaniu obiadu dla księży. Jeden dzień w tygodniu (południe). Pani Ania przygotowuje sama – jest jej ciężko. Prosimy o pomoc.

Święci tego tygodnia; pon. – Zygmunta, wt.- Stanisław Kostki, pt.- Mateusza Ew.