Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Celebracje Triduum Paschalnego

-Wielki Piątek o godzinie 20h00

-Wielka Sobota – poświęcenie pokarmów na stół Wielkanocny – Cannes o godzinie 10h00, Col de Villefranche o godzinie 12h30, Monaco o godzinie 16h00.

2.Liturgia tygodnia. We czwartek wspomnienie św. Anzelma, Biskupa i Doktora Kościoła. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski.

3.Radosne „Alleluja” jest na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym.

4.Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy sobie życzenia. Przeżywając te święta jako ludzie wierzący pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęła nasze wnętrza i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze.

5.Msze święte na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.

• 8h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • Poniedziałek Wielkanocny – 11h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France