Niedziela Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. We wtorek wspomnienie bł. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika. W środę święto Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny. We czwartek wspomnienie św. Justyna, męczennika. W piątek wspomnienie św. Marcelina i Piotra, męczenników. W sobotę wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy.

2.Pięćdziesiąt dni po swoim Zmartwychwstaniu, w dniu Pięćdziesiątnicy, uwielbiony Jezus Chrystus wylewa obficie Ducha i objawia Go jako Osobę Boską, w tym dniu zostaje w pełni objawiona Trójca Święta. Posłanie Chrystusa i Ducha Świętego wypełnia się w Kościele, który jest posłany, aby głosić i upowszechniać misterium komunii Trójcy Świętej.

3.Jutro drugi dzień świąteczny – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Zachowajmy jego świąteczny charakter. Postarajmy się o nasze uczestnictwo we Mszy św. Msza św. w naszej wspólnocie o godzinie 11h00.

4.Msza św. na Lazurowym Wybrzerzu w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • Poniedziałek po Zesłaniu Ducha Świętego Msza sw. o godzinie 11h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France.