Niedziela Świętej Rodziny 26.12.2021 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. We wtorek Święto Młodzianków, męczenników. W piątek św. Sylwestra I , papieża. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok.

2.Uroczystość Świętej Rodziny Nazaretańskiej każe nam zwrócić uwagę na rodzinę. Rodzina to pierwsza i podstawowa komórka Kościoła. Chrystus przyszedł na świat w ludzkiej rodzinie. Miał Matkę jak każdy z nas, miał swój dom, miał swego opiekuna. Niech w naszych rodzinach, rodzinach, które tworzymy i w których żyjemy panuje atmosfera miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech nasze rodziny będą budowane na fundamencie tych cnót, których piękny przykład dała nam Święta Rodzina.

3.W najbliższą sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msza święta w naszej wspólnocie będzie miała miejsce o godzinie 9h00 w kościele Notre Dame de France na Col de Villefranche

4.Msze święte na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 26.12.2021 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France.
  • 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote.