IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W sobotę wspomnienie św. Franciszka z Pauli, pustelnika.

2.To już połowa czasu Wielkiego Postu. Jak ten czas przeżyłem? Czy pomyślałem już o Spowiedzi św. * w sakramencie pojednania z Bogiem i ludzmi? Czy brałem udział w wielkopostnych nabożeństwach: Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach?.

3.Rekolekcje wielkopostne….. Zaproszenie do udziału w nich kieruje Chrystus do każdego z nas upominając: „Cóż pomoże człowiekowi choćby cały świat zyskał, a na duszy swojej szkodę poniósł”. Wezmy w tych rekolekcjach sami udział i uczyńmy wszystko, aby skorzystali z nich wszyscy nasi najbliżsi. Wesprzyjmy sprawę rekolekcji naszymi modlitwami. Rekolekcje w naszej wspólnocie będą miały miejsce:

poniedziałek 4 kwietnia – Msza św. z nauką rekolekcyjną o godzinie 20h00 i okazja do spowiedzi.

wtorek 5 kwietnia – Msza św. z nauką rekolekcyjną o godzinie 20h00 i okazja do spowiedzi.

środa 6 kwietnia – Msza św. z nauką rekolekcyjną o godzinie 20h00 i okazja do spowiedzi

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 27.03.2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote