IV Niedziela Wielkanocna 8.05.2022 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. We czwartek wspomnienie świętych Nereusza i Achillesa, Męczenników. W sobote święto św. Macieja.

2. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. W tę niedzielę Kościół wzywa nas do szczególnych modlitw o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. Powołania są znakiem wiary ludu Bożego. Na świecie jest wiele takich parafii, kosciołów i ołtarzy, przy których kapłan nie stanie, bo go nie ma. Dziękujmy nieustannie Bogu za tych kapłanów, których mamy i prośmy, by naszym ołtarzom nigdy nie zabrakło sług Pańskich.

3. Msze święte na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 8.05.2022 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Msza św. będzie odprawiona w Vallauris u Pani Wiollety Verasse – 596 Avenue Generale de Gaulle. Po Mszy sw. wszyscy jesteśmy zaproszeni na wspólne przeżywanie majówki.