Informacje parafialne 24.12.2017

*. Dziś wigilia. Przyjdźmy aby się pokłonić Maryi i Dzieciątku. U progu podejmie nas Św. Józef.  Powitajmy Pana Jezusa razem z pasterzami naszą pieśnią i modlitwą. W darze złożymy nasze serce wypełnione miłością. Pasterka – Garibaldi – 21.30. Po Mszy połamiemy się opłatkiem w naszej Rodzinie Parafialnej.

*. Jutro – Boże Narodzenie. Msze Św.; godz. 10.00 oraz Monaco.

*. Wtorek – Św. Szczepana. Msze Św.; godz. 10.00 oraz Cannes

*. W Boże Narodzenie – przez Sakrament Chrztu malutka Lea Olivia zostanie przyjęta do Wspólnoty Kościoła.

*. „Za piękne udekorowanie naszej choinki w kaplicy na Garibaldi dziękuję rodzicom i dzieciom…”.Taki był mój szablon gdy przygotowywałem się w tygodniu do ogłoszeń. Postawiłem kilka kropek, żeby wpisać imiona. Z przykrością stwierdzam, że nie wpisałem imion, bo nie miałem komu. Dzieci nie było. Zrozumiałem, że rodzice nie mogli. Za przyjście i pracę dziękuję Joli. Choinka, którą otrzymaliśmy w darze od Pana Tomasza – stoi biedna i czeka, żeby się nią zająć.

*. Akcja „Vigipirat” – Ks. Ireneusz przekazuje polecenie Policji dotyczące szczególnie Świąt. W żadnym wypadku nie parkować samochodów w sposób, który by utrudniał dojazd do kościoła dla służb interwencyjnych. Oraz reagować w przypadku osób podejrzanych szczególnie z bagażem charakterystycznym.

*. Nasze sprawy rodzinne: Ogłoszenie; Zatrudnię opiekunkę do 3-miesiecznego dziecka. Praca deklarowana. Doświadczenie mile widziane. Praca 35 godz. tygodniowo. O kontakt prosimy pod numerem 0628773908 (sprecyzowanie – w Nicei)