Informacje parafialne 2017.12.31

*. Dziś kończymy rok Pański (Anno Domini) 2017. Otrzymaliśmy wiele darów od Boga.
Podziękujmy za nie. Spotkajmy się w kaplicy na Garibaldi w ostatni dzień starego roku o godz. 18.00. Będzie to adoracja i Msza Św.

*. Pierwszego stycznia (jutro) – Msza Św. w Col de Villefranche – godz. 10.00. Jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. W ręce Matki złożymy nasz los na każdy dzień roku 2018

*. Dzień Migranta – 14 stycznia. Archidiecezja Monaco zaprasza nas do wzięcia udziału w uroczystości oraz liturgii. Zachęcam abyśmy się udali licznie.

*. Bliższe informacje dotyczące dojazdu na Mszę Św. oraz parkowania samochodów podam w najbliższym czasie.

*. Będzie dobrze, gdy pokażemy przy tej okazji nasze stroje regionalne.

*. Po Mszy inne nacje częstują swoimi smakołykami narodowymi – Czy Polacy mogliby czymś poczęstować ?

*. W związku z Dniem Emigranta – zmiana porządku Mszy. Dotyczy to naszych Rodaków w Cannes. Nie będzie Mszy w drugą niedzielę stycznia. Dołączcie do nas w Monaco.

*. Kolęda – czyli wizyta duszpasterska. Niech z nowym rokiem kapłan wejdzie do naszych mieszkań i naszych rodzin, aby wnieść Boże błogosławieństwo i modlitwę.

*. Spotkamy się *. Spotkamy się z wieloma z Was na Garibaldi wieczorem, ale gdyby ktoś nie mógł, niech przyjmie teraz moje życzenia, które zaczerpnąłem z Biblii – Księga Liczb. „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech je rozpromieni nad Tobą. Niech Cię obdarzy pokojem.” (Lb 6,24-26);