Informacje parafialne 2017.11.19

*. Przyszła niedziela to Święto Chrystusa Króla Wszechświata. Oddamy cześć Panu, który jest Suwerennym Władcą Duchowym. Na przyszłą niedzielę będzie z nami Ksiądz Misjonarz. Ks. Jakub głosi Ewangelię na Wschodzie Europy. Znacie go, gdyż był u nas na zastępstwie w wakacje minionego roku.

*. W przyszłą niedzielę modlimy się o spokój duszy św. pamięci Marka Kaczora.
Niech nasza modlitwa będzie również wsparciem duchowym dla żony i dzieci naszego parafianina. Będzie ona miała największy skutek gdy połączymy ją z Komunią Św. Może trzeba będzie przystąpić do Spowiedzi. Zróbmy sobie postanowienie. Dobrze się składa, gdyż będzie dodatkowy spowiednik – Ks. Jakub z Ukrainy.

*. Pielgrzymka do Fatimy w przyszłym tygodniu. Wyjeżdżamy aby Matce Bożej przedstawiać nasze sprawy. Będziemy się modlić w intencji w intencji Parafian, którzy nie mogli do nas dołączyć.

*. Amicale des Polonais zaprasza; Andrzejki – 22 listopada– 35€. Św. Mikołaj; 3 grudnia godz. 15.00 – wstęp 3€, 6€ .. restauracja Le Ligure   Zapisy; 0 660 565 618, 0 623 805 902

*. Nasze Andrzejki 02.12.    -15 €. niech będzie to rodzinne spotkanie, może niezbyt wystawne, ale radosne i na nasze możliwości. W żadnym wypadku nie chcemy awanturników.

*. Z piękną inicjatywą wystąpił Paweł-nasz parafianin. Z czysto-chrześcijańską pomocą spieszy dla młodego człowieka, który jest ciężko chory. Jacka poznał przy okazji odwiedzin, gdyż sam pracuje w służbie zdrowia. W przyszłą niedzielę będziemy mieli możliwość włożyć coś od serca do puszki na leczenie Jacka, które jest bardzo drogie.

*. Promyczek to dobra okazja dla polskich dzieci aby jeszcze bardziej polubiły
ojczysty język. W tym miesiącu Patronuje dzieciom legendarny rycerz na białym rumaku – Św. Marcin z Tours we Francji. Promyczek znajdziecie przy Aniołku, który Wam powie; „Bóg zapłać – Merci”, gdy mu dacie 1€.

*.Meble ofiarowane do zabrania; stół do salonu, biurko  1. barek na kołkach  2. fotele na kołkach  x 3 (z nowoczesną tapicerką . [email protected]

*.Pokój do wynajęcia – tel.06 89 99 03 99 – 400€ – rue du Paris
*. Msza w Monaco – przyszła niedziela