Informacje parafialne . 2017.10.29

*. Wszystkich Świętych przypada we środę. Przypomnę porządek Mszy. (jest on też umieszczony na kartce do wypominek).
Wtorek – Garibaldi – godz. 18.00
Środa (dwie Msze) – Col de Vf. – 10.00, oraz cmentarz na Wzgórzu Zamkowym przy porcie – godz. 16.30.             Czwartek (Msza z wypominkami) – Garibaldi –godz.18.00

*. Grupa Różańcowa łączy się miesiącu przez modlitwę z tymi, którzy uprzedzili nas do Domu Ojca.

*. Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać pod zwykłymi warunkami — spowiedź, Komunia Święta, wolność od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca oraz dowolnej modlitwy w intencji Ojca Świętego:
– od południa uroczystości Wszystkich Świętych
i w Dniu Zadusznym pobożnie nawiedzając kościół,
– od 1 do 8 listopada odwiedzając pobożnie cmentarz i modląc się za zmarłych.

*. Wypominki są jedną z form pomocy naszym Zmarłym.  Wyczytujemy ich i modlimy się za nich. Za
nich też odprawiane będą Msze Św.

*. Ulotki do WYPOMINEK  znajdziecie przy wyjściu z kościoła. Jest tam również program Mszy za
zmarłych. (na Garibaldi, Wzgórzu  Zamkowym i Villefranche)

*. Uwaga dotycząca wpisywania imion i nazwisk zmarłych. Proszę aby je pisać w pierwszym przypadku.
Np. na naszą modlitwę czeka ś.p. Stanisław (on)….lub  Stanisława (ona)

*. Nie zapominajmy, że najpiękniejszym prezentem dla naszych zmarłych jest Komunia Św.  Dla nich
zróbmy wysiłek aby  przystąpić do Sakramentu Pojednania.

*. Ładnie zaprezentowali się nasi Parafianie na uroczystościach związanych z 33 rocznicą męczeńskiej
śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

*. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.00 będzie u nas Ks. Krzysztof Rudziński. Kontynuujemy
modlitwy do Bł. Ks. Jerzego. Po kazaniu będzie ucałowanie relikwii naszego Wielkiego Rodaka.

*. Kontakt chce nawiązać z naszymi Parafianami-Seniorami przedstawiciel
Warszawskiej  Rada Seniorów Ks. Wojciech Kałkusiński. Proponuje swój