INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – Nicea 2016.11.13

33. Niedziela w ciągu roku

*. Przyszła niedziela to Święto Chrystusa Króla. Na każdej Mszy Św. będzie adoracja i akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Aby P. Jezusowi dać miejsce
w naszym sercu, należy je najpierw uwolnić o wszystkiego co jest związane z Szatanem. Uczyńmy to przez Spowiedź Św. Jestem zawsze do waszej dyspozycji.

*. Dziś na wyjeździe Msza Św. w Cannes, w przyszłą niedzielę w Monaco.

*. W przyszły piątek katecheza ( ze spotkania przywiozłem dla dzieci ładne
zakładki do książki.). Zachęcam rodziców, którzy się jeszcze nie obudzili, aby zapisali swoją pociechę na katechizm.

*. Koncert Jazowy polskiego zespołu. !8 listopada godz. 20.30. Grzegorz KARNAŚ 10 Bd. Compte de Falicon. Wstęp wolny, (prawdopodobnie – według oświadczenia Pana Konsula).  Rezerwacja miejsc – tel. 04 97 00 10 70

*.Wieczorek Andrzejkowy – Ksiądz Andrzej użycza nam sali, nasze panie przychodzą, aby zagrać i zaśpiewać. Pan Andrzej z ekipą przygotowuje to co potrzeba. Niech będzie to wieczorek Rodaków w atmosferze rodzinnego spotkania. Zasady uczestniczenia – jak w poprzednie lata.

*. Kurs przedmałżeński i przygotowanie do Bierzmowania. Nie czekajmy z tym, aż będziemy zmuszeni.

*. Mamy kalendarze polsko-francuskie. Można by zawieść do rodziny w Polsce taki kalendarz jako pewnego rodzaju ewenement. Kalendarz jest polsko-francuski.

*. Nasze sprawy Rodzinne.
1) szukam wszystkiego, co potrzebne dla noworodka (dziewczynki)…
moj tel.: 0762123542 moj e-mail: [email protected]
dziekuje

2) Starzystka z Polski szuka praktyki.  –  Detale na Stronie Gości.