INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – Nicea 2016.06.12

XI Niedziela w ciągu roku – kolor zielony.

*Dziękuję rodzicom dzieci Pierwszej Komunii za wysiłek jaki włożyli w przygotowanie oprawy liturgicznej w czasie uroczystości.

* Procesja – przyszła niedziela po Mszy Św. Racja – chcemy uczcić Pana Jezusa Eucharystycznego. Nie mogliśmy zrobić tego w Boże Ciało ani na zakończenia Octavy.
Zróbmy to w przyszłą niedzielę – na modlitwę jest zawsze odpowiednia pora.
Zapraszamy dzieci Pierwszej Komunii Św. w swoich strojach, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia. Mamy tu doświadczenie poprzednich lat z procesji Bożego Ciała.

*Prosimy o udział również naszych Parafian z Cannes a może nawet z Monaco.

* Będę wdzięczny za zaangażowanie rodziców.

* Ustawienie samochodów. Panów kierowców Busików prosimy aby ustawili je tak aby nie zakłócały nastroju świętowania i procesji Eucharystycznej. Może byłoby najlepiej gdyby odjechali trochę dalej pod sosenki.

*Mecz Polska – Irlandia – niedziela – 12 06 2016 godz. 18h.
Utrudnienia komunikacyjne; od godz. 12:00 do pierwszej po północy dnia następnego.

* Inne mecze na stadionie w Nicei. (Możliwość korków ulicznych)

• 17.06. 2016 à 21h : Espagne – Turquie
  • 22.06. 2016 à 21h : Suède – Belgique
  • 27.06. 2016 à 21h : 8ème de finale

*Imieniny w tym tygodniu; poniedziałek – Ś. Antoniego-Patrona rzeczy zagubionych. Czwartek; Aliny i Justyny. Piątek; Alberta i Laury. Módlmy się o wstawiennictwo Świętych Patronów. Polecajmy Bogu naszych Solenizantów.