Informacje duszpasterskie na niedzielę 3 października 2019

… Zmarła Polka, która gdy była zdrowa, przychodziła do nas na Mszę.
Uroczystości w krematorium zostaną sfinalizowane Mszą za zmarłą Bożenę Kulisiewicz w kościele Św. Heleny. Środa – godz. 15.00

… Spowiedź sakramentalna niech będzie dodatkiem z naszej strony dla osób nam bliskich i drogich. Jestem do dyspozycji zawsze po Mszy, oraz przed Mszą na ile czas pozwala.

…Wypominki to forma naszej pamięci o zmarłych. Są czytane przez cały listopad. W poniedziałki, środy, piątki podczas Mszy Św. modlę się za naszych zmarłych.
Msza codziennie (poza) sobotą w kościele Św. Heleny. Godz. 18.30

… Mamy piękne płyty z nagraniami Promyczków z Nowego Sącza. Jedna to „Ufamy Tobie” a druga to ”Aureola” – tu śpiewają; Golec, Kożuchowska i inni.

… Dzisiejsza Msza (10.00) jest ofiarowana za tych Parafian, którzy do przyjęcia zespołu Promyczków włączyli swoje serce tzn. swój czas i grosz. Niech postawa  ewangelicznego Zacheusza (z dzisiejszej ewangelii) pomaga nam w podejmowaniu decyzji, które będą podobać się Bogu.

… Jutro Msza w Cannes.