Informacje Duszpasterskie na niedzielę – 2019.05.26

…Dziś I komunia Św. Dla Eryki najlepsze życzenia; aby P. Jezus zawsze przebywał w jej sercu. Dla rodziców i babci Eryki – wyrazy uznania za wysiłek włożony w przygotowania do spowiedzi i Komunii Św.   Miło powitać rodzinę, która przybyła i przywiozła powiew od Tatr.

…Czterdzieści dni po Zmartwychwstaniu P. Jezus odszedł do nieba. Tak więc Wniebowstąpienie wypada w najbliższy czwartek. Z powodu pielgrzymki do Lourdes, w naszej Parafii – świętować je będziemy w najbliższą niedzielę.

…Na Pielgrzymkę do Matki Bożej wyjeżdżamy w małej grupce. Chciałbym dodać odwagi tym, którzy jeszcze się wahają. Matka Boża czeka na Was. Siostry przyjmują bardzo gościnnie w Domu Polskim.

… Wykładnikiem przyjętego Sakramentu jest świadectwo życia religijnego. Bo  …po owocach  poznacie ich… Niedawno mieliśmy Sakrament Bierzmowania w naszej parafii. Skutek …?  Jak wygląda uczestnictwo we Mszy niedzielnej? Nie mogę się doprosić o kontakt z rodzinami bierzmowanych, żeby sfinalizować całą akcję od strony administracyjnej przez wręczenie aktu Bierzmowania i przesłanie go parafii Chrztu.

…Amicale des Polonais zaprasza na piknik. Data; 2 czerwca, miejsce; LUDIPARC.
Wstęp; 4/8/13 €. Kontakt; Pani Maria; 06 60 56 56 18, Pani Joanna; 06 82 29 58 53

…Pielgrzymka do La Salette 17-21 września. Autokar. Organizuje pan Antoine. Koszt; 295€