Informacje Duszpasterskie na niedzielę – 2019. 05.12.

…Dziękujemy Bogu za łaski które spłynęły na naszych parafian przez Sakrament Bierzmowania. Niech ten dar umacnia się w samych bierzmowanych, ich rodzinach oraz całej naszej wspólnocie.

…ZA dar Bierzmowania jesteśmy wdzięczni Księdzu Biskupowi, który podjął się trudu przyjazdu do nas.

…Na naszą wdzięczność zasługują wszyscy, którzy podjęli organizację spotkania po Mszy Św. Są to Panstwo; Basia i Marek (zakupy), Bogdan (wędlina w Krakowie i stanie przy grilu), Krzysztof (transport – gratis),
Mirosław (nagłośnienie), Daniel (posługa samochodem).
Dziękuję również za przygotowanie stołów. Jak również za dekorację i kwiaty.

…Dobrze, że rodzice zdecydowali się na fotografa. Mamy ładne zdjęcia z uroczystości. Poszły do Warszawy i do Paryża. Można ja oglądać na portalu Polskiej Misji Katolickiej …https://polskifr.fr  …Portal można zainstalować na smartfonie.

….Postaramy się aby zdjęcia były również na naszej stronie parafialnej. Gdyby poza Rafałem  mógł się ktoś tym zająć – dziękujemy.

…Przy okazji podaję kontakt do pani fotograf;  Marta – 06 71 31 21 55.

…Za dwa tygodnie – Pierwsza Komunia Św. Jest tylko Eryka. Otoczmy ją naszą modlitwą. Również jej rodzinę.

… 29 maja – pielgrzymka do Lourdes. Zaprasza Ks. Rektor. Mamy szansę spotkać się z Ks. Biskupem Wiesławem.

…Święci tego tygodnia to; Maciej Ap., Andrzej Bobola, Zofia. Solenizantom ofiarujemy naszą modlitwę.