Informacje Duszpasterskie 2018.02.04

*. Wieczorek karnawałowy – 10 lutego. Państwo; Basia i Marek organizują nasze spotkanie od strony urządzenia i dekoracji Sali. Proszę, aby nie zostali sami w tej pracy.  Państwu; Joannie i Mirkowi dziękujemy za kontakt i ustalenia z muzykami. Orkiestra przyjeżdża z Lublina. Są to panowie, którzy maja dużo doświadczenia. Wkładają w to serce i są bliscy Kościołowi, oraz mocno zaangażowani w modlitwę. Pamiętamy ich z ubiegłego  roku, ze umieli rozbawić publiczność.
Zapraszamy. Po ciężkiej pracy jest prawo do dobrego odpoczynku i godziwej zabawy.

*. Zasady są takie same; Każdy przynosi sobą do zjedzenia to co lubi. Dyskutowaliśmy niemało nad wysokością opłaty za wejście.
Nasz wieczorek nie jest dla zarobku, ale też nikt nie może za nas dopłacać. Tym razem za wejście prosimy 20€.

*. W przyszłą niedziele na Mszy Św. o 10.00 zespół muzyczny z Lublina będzie nam pomagał wznosić duszę ku Bogu swoimi  akordami  oraz talentem.

*. Zakończył się co prawda okres kolędowy. Jednakże zawsze możemy poprosić kapłana aby wniósł błogosławieństwo do naszego mieszkania i naszej rodziny.
Wystarczy się umówić na spotkanie. Mam bardzo miłe wrażenia ze spotkań w Waszych domach, gdzie w miłej atmosferze mogliśmy poruszyć wiele tematów i pogawędzić bez pośpiechu. Dziękuję za miłe wieczory i przygotowanie smaczności, które znalazły się na stole. Bóg zapłać za  ofiary w kopertach.

*. Za rodziny, które zaprosiły na kolędę modlę się często.. Msza dzisiejsza (4-go lutego) o godz. 10.00 jest odprawiana w ich intencji.

*. Na rekolekcje wielkopostne poprosiłem Księdza Nikodema.  To według sondażu, który robiliśmy razem; „Którego księdza sobie wybieracie”

*. W przyszła niedzielę msza w Cannes.

*. W piątek – Katecheza dla dzieci. Dziękuję rodzicom, że przywiozą swoje pociechy aby mogły się spotkać dodatkowo z Panem Jezusem