Informacje duszpasterskie 2018.01.28 4 Niedziela Zwykła

*. Monaco – WYJĄTKOWO nie ma dziś Mszy Św. o 15.30. Parafia Sté. Dévote przyjmuje biskupa rytu maronickiego.

*. Zbliża się Święto Matki Bożej Gromnicznej. Na  uroczystości do kaplicy na Garibaldi zapraszają gospodarze tego miejsca. Podczas Mszy będzie uroczystość obłóczyn jednej z kandydatek Bractwa Pokutników Niebieskiech. Msza – 3 lutego godz. 11.00.   7, Pl.Garibaldi
Po Mszy gospodarze zapraszają na posiłek. (należy się wpisać do 30.01  [email protected]

*. Święto Ofiarowania P.J – Inaczej Matki Bożej Gromnicznej (2 Lutego) przypada w piątek. Wtedy święcimy świece I gromnice. Msza Św, na Garibaldi. Piątek – godz. 19.00. Spoglądamy szczególnie na Świętą Rodzinę. Przyjdźmy oddać pokłon Matce Bożej I pomodlić się za nasze rodziny.

*. Wieczorek karnawałowy – 10 lutego. Poprosimy pana Marka i panią Basię o organizację Sali. Natomiast pana Mirka i panią Joannę poprosimy o stronę muzyczną.

*. Muzycy z Lublina obiecali, że przyjadą do nas.

*. Grupa Różańcowa ma koperty z programem na miesiąc LUTY.  Modlimy się za chorych. Postacią czytanki jest wyjątkowa osoba. Jest to pielęgniarka z Krakowa. Będzie beatyfikowana w kwietniu.

*. W przyszłą niedzielę Msza w Cannes. (15.30)

*. W piątek katechizm. Pokłon podziękowania dla rodziców, którzy zadają sobie trud aby przywieść dzieci na lekcje religii.

*. Imieniny: Tomasza z Akwinu, Anieli, Macieja, Martyny, Jana Bosko.