III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski. We wtorek Święto św. Marka, Ewangelisty. W sobotę Święto św. Katarzyny ze Sieny, Dziewicy – Patronka Europy.

2.W poniedziałek przypada Uroczystość Świętego Wojciecha – Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Niech ten dzień będzie dla nas Polaków momentem zadumania nad korzeniami naszej wiary, sięgającego lechickiego wzgórza prastarego Gniezna.

3.We wtorek Kościół czci św. Marka Ewangelistę. Z okazji tego święta zapytajmy samych siebie jak często w swoim życiu sięgam po Pismo Święte, aby przeczytać i przemedytować chociaż mały fragment Ewangelii?

4.Radosne „Alleluja” jest na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym.

5.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę 23.04.2023 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h50 Monaco w kościele Sainte Devote