III Niedziela Adwentu 12.12.2021 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. We wtorek wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Koscioła.

2.Adwent to czas dobrych postanowień, umartwienia, obfitszej lektury Pisma świętego. Jaką praktyką ascetyczną naznaczyliśmy tegoroczny Adwent, jakie dobre postanowienie powzięliśmy? Czy jesteśmy przygotowani na przyjście Chrystusa? Czy naprawdę czuwamy?

3.Szczególniejszym sposobem adwentowego czuwania są rekolekcje wspólnotowe. Zróbmy wszystko, tak zorganizujmy swój czas, abyśmy wszyscy mogli wziąć udział w tych rekolekcjach. Uczestnicząc w rekolekcjach adwentowych, słuchając Słowa Bożego, a szczególnie przez spowiedz adwentową przygotujmy najlepiej, jak to jest możliwe nasze serca dla przychodzącego Pana.

Rekolekcje w naszej wspólnocie:

• Środa 15 grudnia – Msza święta z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi o godzinie 20h00
  • Czwartek 16 grudnia – Msza święta z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi o godzinie 20h0

4.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w niedzielę 12 grudnia 2021 r.

• 9h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France
  • 15h30 Cannes w kościele Sacre – Coeur du Prado