II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzie Bożego 16.04.2023 r. Ogłoszenia duszpasterskie.

1.Liturgia tygodnia. W piątek wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła.

2.Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Druga Niedziela Wielkanocna została ustanowiona Niedzielą Miłosierdzia Bożego Przez św. Jana Pawła II.

3.Radosne „Alleluja” jest na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym.

4.Przeżywając czas wielkanocny jako ludzie wierzący pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęla nasze wnętrza i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze.

5.Msze św. na Lazurowym Wybrzeżu w Niedzielę Bożego Miłosierdzia 16.04.2023 r.

• 15h30 Monaco w kościele Sainte Devote
  • 18h00 Col de Villefranche w kościele Notre Dame de France