Boże Ciało – 03.06.2018

*. W niedzielę najbliższą  (03.06.2018) świętujemy BOŻE CIAŁO.
Godz.10.00 – Msza i PROCESJA  (Nicea-Col de VF).
Niech rodzice pomogą naszym „ANIOŁKOM”
uczestniczyć aktywnie przez dzwoneczki i sypanie kwiatów.
Nie ma Mszy w Cannes. Zapraszamy do Nicei.

*.  Za prace przygotowawcze do procesji dziękujemy naszym parafianom. Są to Państwo; Bogdan Ogonowski, Paweł Kaleta z kolegą z pracy, Kinga Kozdroń i Wołosz-mama Kacpra i Wiktora. Również dzieci dołączyły się do pracy.
Dziękuję również tym, którzy zajęli się ustawieniem ołtarza i jego dekoracją.

*. Za oprawę muzyczną Święta dziękujemy P. Bogdanowi, Panu Mirkowi z przyjacielem gitarzystą.

*. Pielgrzymka do Matki Bożej w La Salette oraz odwiedzanie innych sanktuariów Maryjnych w Prowansji. Zapraszają Przyjaciele Francuzi. Organizator prowadził kilkanaście lat pielgrzymkę pieszą z Nicei do La Salette. Teraz gdy wiek mu już nie pozwala organizuje pielgrzymkę autokarową. Data; 17-21 września (5 dni). Koszt 295€. Nie jest to dużo licząc, że jest to koszt autokaru, posiłków i hoteli.

*. W piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa