Ogłoszenia – Nicea. 2013.24.02

Druga Niedziela Wielkiego Postu

Konsul, pan Forkasiewicz, Organizuje spotkanie – „Polska a Unia Europejska”. 12 marca godz. 19.15 Téâtre de la Photigrafie. 27, Bd. Dubouchage. Obecny będzie maire Nicei – Christian Estrosi. Konferencję wygłosi vice maire – Bernard Asso. Na zakończenie wszyscy są zaproszeni do bufetu. Ze względów organizacyjnych pan konsul prosi o wcześniejsze wpisanie się na listę. Chodzi o to aby wiedzieć na jaką ilość uczestników ma się nastawić. Swoją obecność można zaznaczyć wpisując się na listę, którą mamy otwartą. Zajmie się nią…….
Można też kontaktować pana Forkasiewicza mailem lub telefonem do 8 marca. [email protected] , tél: 06 11 66 53 42

Dziękuję tym wszystkim Parafianom, którzy dzwonili wyrażając troskę o zdrowie ich proboszcza, pomagali oraz deklarowali pomoc.

Na dziś odwołana jest Msza w Monaco. Parafianie z Monaco są poinformowani

Za składanie kopert Grupy Różańcowej dziękujemy Pani Danusi i Panu Bogdanowi. W marcu polecamy w naszych modlitwach Kościół oraz następcę Św. Piotra, Tego aktualnego i tego przyszłego.

Materialnie wspomagamy Polską Misję Katolicką w Paryżu, która ma liczne i wielkie potrzeby. Umiejmy im zaradzić. Czas Wielkiego Postu pobudza nas do ofiarności. Zechciejmy ją wykazać. Składka przyszłej niedzieli jest przeznaczona na ten cel.

Droga Krzyżowa – piątek, 19.30. Plac Garibaldi – Zapraszam.

Na Drogę Krzyżową pan Andrzej Matuszewski przygotował piękne obrazy – Bóg zapłać za poświęcony czas.

Nasze sprawy rodzinne

Witam z grodu Kopernika. Poszukuję polskiego przewodnika dla małej grupki polskiej która w czerwcu między 11.06-18.06 przyleci samolotem do Nicei. Będą mieszkać w Cannes i potrzebują na 2-3 dni przewodnika. Serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc. Kierownik biura – Jagoda Łobożewicz
tel./fax: +48 56 652-29-01 do 03, +48 56 621-05-87, +48 56 621-04-29