Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA. NICEA.18.03.2012
Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

**Rekolekcje – dziękujemy Księdzu Krzysztofowi za niezwykłe rekolekcje.

** Zawsze nasze rekolekcje połączone są z Sakramentem Pojednania. Wielu naszych parafian skorzystało z łaski Bożej. Wiele z Was pojedzie na Wielkanoc do Ojczyzny. Przypominam i radzę, aby sobie spowiedź odprawić jeszcze w Nicei. W Polsce będzie wiele spraw, odwiedzin, bieganiny i może nie starczyć czasu na spowiedź.

Przypominam, że w życiu żadnego Katolika nie może brakować spowiedzi. Z tym większą miłością spoglądamy na tych naszych parafian, którym życie się nie ułożyło i nie mogą przystąpić do Sakramentu Pokuty. Modlimy się nich.

** W przyszłą niedzielę zamiast kazania na Mszy Św. proponuję Drogę Krzyżową. Będzie to nasz udział modlitewny w męce Pana Jezusa. Tym bardziej, że w tygodniu nie wszyscy mają możliwość aby przyjść na Drogę Krzyżową.

** Są baranki wielkanocne. Podtrzymujmy piękną polską tradycję. Przyniesiemy je do święcenia w Wielką Sobotę, a następnie niech stoją jako dekoracja naszego mieszkania, chociażby przez czas Okresu Wielkanocnego.

Cena baranka – 3 €.

** Mamy również zamówione palmy wielkanocne, które powinny dotrzeć do nas na Niedzielę Palmową.

** Księdzu Krzysztofowi Armatysowi dziękujemy za pomoc w spowiadaniu. Przeprosił Ks.Andrzej z Laghet, że nie mógł przyjechać na wczorajszą spowiedź

** Dziękuję Wam za dzisiejszą składkę. Jest ona wyrazem naszej wdzięczności dla Księdza rekolekcjonisty.

** Za składanie kopert Grupy Różańcowej na następny miesiąc dziękujemy Marzence.

Jest do sprzedania Mazda na polskich tablicach.