Ogłoszenia parafialne na niedzielę.02.06.2019

…. Nie ma Mszy na Garibaldi w sobotę – 1 czerwca – wyjątkowo, z racji pielgrzymki do Lourdes. Natomiast jutro (02.06.2019) normalny program. Msze Św. ; 10.00 – Nice-Col de Villefranche, 15.30 – Cannes.

….Z Ks. Biskupem Wiesławem (który ostatnio udzielał Bierzmowania w naszej parafii) spotkałem się w Lourdes. Przesyła pozdrowienia dla młodzieży, rodzin bierzmowanych, oraz wszystkich Parafia. Sam zaś moje skromne trudy mojego pielgrzymowania do Matki Bożej ofiarowałem za Rodaków na Wybrzeżu Lazurowym.

….Papież Franciszek odbywa pielgrzymkę duszpasterską aby spotkać wiernych Węgrów i Rumunów. Prośmy Boga o liczne owoce duchowe tego spotkania.

….Przyszła niedziela – zesłanie Ducha Św. Będziemy Go prosić przyszedł nam z pomocą przez swoje siedem darów, bo bardzo ich potrzebujemy w naszym życiu, nawet nie wiemy jak bardzo.

….Zbliżamy się do Święta Bożego Ciała. (We Francji- 23 czerwca). Uczcimy Chrystusa Eucharystycznego procesją i adoracją przy ołtarzu polowym. Bardzo proszę rodziny od Bierzmowania i Pierwszej Komunii Św. o włączenie się w tą sprawę.

….Poszukuje się pracownika do zakładu stolarki aluminiowej i PCV. Warunki bardzo dobre. Kontakt; 06 11 81 05 22.