Ogłoszenia na niedzielę 17.02.2019

– Bierzmowanie. Przypomnę że w pierwszą niedzielę maja będziemy gościć nas Ks. Biskup Lechowicza. Jest to doskonała okazja aby mógł wtedy udzielić w Sakramentu Bierzmowania. Zwracam się do młodzieży oraz osób dojrzałych w naszej Parafii, którzy nie mieli jeszcze możliwości otrzymania znamienia Ducha Świętego – podejmijcie dobrą decyzję. Niewiele to będzie Was kosztowało. Wystarczy się zgłosić i po małym przygotowaniu będziecie pełni Katolikami.

– Św. Józef. Miejsce objawień. Cotignac. Jest organizowana pielgrzymka. 19.marzec. 27€. kontakt – Monique; 06 12 33 30 83. lub pani Stachna. Wyjazd rano, powrót wieczorem. Należy zabrać kanapkę i napój.

– Niech nasze wyciszenie przed Mszą Św. pomoże nam lepiej spotkać się z P. Jezusem podczas Eucharystii. Proponuję, aby przed Mszą była chwila na odmówienie modlitwy różańcowej lub Koronki do Miłosierdzia Bożego.

– Kolęda. Zakończył się okres Bożego Narodzenia, kolęda możemy nazywać teraz WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ. Macie prawo zawołać Waszego proboszcza aby przyniósł do rodziny modlitwę i błogosławieństwo. Wystarczy ustalić datę.

– Informacja ważna dla tych, którzy będą udawać się na lotnisko tramwajem. Nie ma informacji na przystankach, że tramwaj na T1 i T2 kursuje tylko do godz.20.00. Trzeba to wziąć pod uwagę, aby uniknąć przykrej sytuacji.

– Katecheza. Trwają wakacje. Normalnie nie ma katechezy. Nasze spotkania są bardzo pożyteczne i pełne radości, nie rezygnujemy z nich tak łatwo. Dzieci, które będą na Mszy zapraszam na filmik i mandarynki.

– Dziś Msza Św. w Monaco