Ogłoszenia na 30 czerwca 20 13. Niedziela Zwykła

… Msza Św.  Garibaldi – okres wakacyjny – godz. 19.30

…W czasie wakacji nie ma Mszy ani w Cannes, ani w Monaco

… Wakacje – księża zastępcy; Ks. Robert i Ks. Jakub.
     W imieniu Parafian dziękuje Księżom zastępcom za posługę duszpasterską dla naszych Rodaków.
Dziękuję również tym, którzy zatroszczyli się o dowóz księży na Msze. Parę dni temu na zebraniu pochwaliłem się, że nasi parafianie podtrzymują tradycję transportu na motocyklach. Ks. Biskup pochwalił tę formę i zyczył nam wszystkim dobrych wakacji.

…Przed wyjazdem na wakacje chce podziękować całej ekipie, która jak co roku dokłada starań aby parafia funkcjonowała pod nieobecność proboszcza. Dziękuję Państwu; Andrzejowi, Danusi i Krzysztofowi, doktorowi-Wojtkowi, Łukaszowi, ministrantom i lektorom, oraz wielu innym….

…E czasie wakacji nie będzie informacji na parafialnej stronie internetowej, nie wyłączam jednak telefonu francuskiego

…Ja również Wam życzę dobrego wypoczynku wakacyjnego i jeżeli Pan będzie chciał – zobaczymy się za pięć tygodni.

…Niech Matka Boża wstawia się za Wami i broni od wszelkiego zła, które
mogłoby się zdarzyć w czasie wakacji.