Nicea.2018.06.17

*. Zmiana Godzin Mszy na Garibaldi – od lipca; godz. 19.30.

*. Zakończenie katechezy w środę. Wyrażam uznanie wobec  rodziców za całoroczne staranie o to aby dzieci mogły korzystać z lekcji religii. Dziękuję za przygotowanie podwieczorku na ostatnie spotkanie w tym roku katechetycznym.

*. Katarzyna NYC – pośrednictwo pracy na Korsyce. Tel. 06 08 88 20 80
[email protected]    20 620 Biguglia

*. Pielgrzymka do Matki Bożej w La Salette oraz odwiedzanie innych sanktuariów Maryjnych w Prowansji. Zapraszają Przyjaciele Francuzi. Organizator prowadził kilkanaście lat pielgrzymkę pieszą z Nicei do La Salette. Teraz gdy wiek mu już nie pozwala organizuje pielgrzymkę autokarową. Data; 17-21 września (5 dni). Koszt 295€. Nie jest to dużo licząc, że jest to koszt autokaru, posiłki i hotel.

*. Msza  w Monaco. Dziś. godz. 15.30. Również w przyszłą niedzielę. Będzie to ostatnia
przed wakacjami.

*. W czasie wakacji nie ma Mszy ani w Cannes ani w Monaco.
*. W czasie wakacji wszystkie sprawy parafialne; Chrzty, zaświadczenia, pozwolenia,
Msze…    można będzie załatwiać z księżmi zastępcami.