Informacje parafialne. Nicea.2018.11.11

…Dziś msza święta w Cannes.
…Pani Realini z Monaco jedzie również do Cannes. Przedstawia program uroczystości 40-ej  rocznicy wyboru Św. Jana Pawła, będzie też zachęcać Rodaków do uczestnictwa we wspólnym świętowaniu.
… Dziękuję Również panu Jasiowi z Monako że poświęcił swój czas i posłużył swoim samochodem dla dobra całej sprawy
…. Wystawa o Świętym Janie Pawle. Nasz Rodak może być z nami również w formie wystawy. Możemy ją postawić w katedrze w Monako oraz w Laghet. Aktualnie eksponaty wystawy są w Paryżu. Należy je przywieźć. Do tego potrzebny jest busik. Zwracam się do was… podpowiedzcie jak to zrobić.Jeżeli ktoś z parafian Ma taką możliwość niech się odezwie. Koszty przynajmniej za paliwo i autostradę będą zwrócone.
… Msze święte za zmarłych których Polecamy w wypominkach Będę odprawiał w tym tygodniu w poniedziałek i środę w kaplicy na Garibaldi o 18:00 – zapraszam do wspólnej modlitwy
… Dziś wyjątkowo nie będzie katechezy po Mszy świętej z powodu skumulowanych uroczystości i wyjazdu do Cannes.
…Głos Katolicki, który nam wytrwale towarzyszył wiadomościami w każdy tydzień, zmienia formę. Będzie teraz bardziej nowoczesny i dostosowany do świata mediów. Można go zainstalować w telefonie lub intrenecie. Adres portalu; Polski FR. Warto się nim zainteresować, bo jest nowoczesny i aktualny. Ma dużo wiadomości dla Emigracji, również tej w Nicei.
… Wszystkim Marcinom i wszystkim solenizantom tych dni składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o modlitwie